Concurs: Concediază-ţi şeful! (terminat)

Întrucât ieri am avut onoarea de a vă prezenta cartea lui Ştefan Murgeanu, astăzi, prin bunăvoinţa aceluiaşi Ştefan Murgeanu, avem de dat 3 exemplare din „Concediază-ţi şeful!” , precum şi bonus 3 exemplare din “Ghidul carierei tale”
Sperând că aţi citit articolul de ieri şi că v-a atras atenţia, motivându-vă să vă doriţi cartea, vă oferim posibilitatea de a intra în posesia ei participând la urmatorul concurs.
Aşadar, pentru a obţine cartea trebuie să răspundeţi la urmatoarea întrebare: Ce i-ai spune şefului tău atunci când l-ai concedia?
Începând de azi, 9 Martie 2011, până în data de 11 Martie 2011 ora 24.00 vă puteţi întrece în răspunsuri care mai de care mai amuzante. Apoi, începând cu ora 00.00 în data de 12 Martie 2011 până în data de 13 Martie 2011 ora 24.00, vor fi votate cele mai haioase şi deosebite răspunsuri.
Voi scrieţi, voi votaţi. Trei dintre voi vor câştiga cărţile şi ghidul, iar restul se aleg cu distracţia.
Ce ziceţi? Vă încumetaţi?
Şi câştigătorii suuunt…
1. Căpitanul Burcea
2. Radu
3. christina t